Hodowla

Ogiery, które uzyskały wpis do odpowiedniej księgi stadnej na podstawie wyników w alternatywnych próbach dzielności

 

Nazwa ogie­ra Rasa Rok
uro­dze­nia
Ojciec Matka Ojciec mat­ki Data
uzna­nia
Podstawa uzna­nia Do ras:
ACAPULCO sp 2009 CONCERT AGUAJA SAPIECHA xx 11.12.2013 MPMK WKKW 2013 sp,
wlkp
ALCZENTO sp 2009 Cento Son Aloza Marcus 01.10.2015 MPMK sko­ki 2014 sp,
wlkp
AMBROZIO J trk. 2008 CZARCZAF AMBROZJA HAMLET GO 29.01.2014 MPMK WKKW 2012 sp,
wlkp
ARES sp 1999 ELVIS ANKARA ALOUBE Z 18.08.2014 sport sko­ki sp, wlkp
li­cen­cja cof­nię­ta z dniem 17.09.2015 r.
ARMIN m 2009 EFEKT ARMILLA CYNIK xx 09.07.2013 wy­ści­gi m
ARPEGGIO II L westf. 2009 Arpeggio Polyana Polytraum 28.10.2013 MPMK sko­ki 2013 sp,
wlkp
AS KIER old. 2005 Argentinus Edelweiss Plasir d’Amour 18.02.2011 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
ASTON MARTIN sp 2007 Rhytmus S Astra Roland 14.01.2013 ZT 2010, de­cy­zja KKS sp
BARLEY HILL KWPN 2006 Flemingh Valery Hill Goodtimes 28.12.2010 MPMK ujeż­dż. 2010 sp,
wlkp
BATALION m 2006 Berlin Bej Biona Dresk 08.12.2010 MPMK po­wo­że­nie 2010 i de­cy­zja KKS m
BIAŁY KIEŁ sp 2007 Pegasus HB Biała Dama sp Lord Aleksander old. 07.01.2014 MPMK po­wo­że­nie 2013 i de­cy­zja KKS sp,
wlkp
BIRALDO sp 2008 Halogen Buchta Caretino K hes. 03.02.2017 sport za­przę­go­wy sp, wlkp
BOIJOU BE old.(OS) 2006 Balou du Rouet Carioso Z Canabis 09.11.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
BOSSIER wlkp 2004 Ajbek Bossa Lwów 24.02.2009 ZT tra­keń­ski sp,
wlkp
BRANDON wlkp 2005 Agar Bukwa Gall 15.12.2008 de­cy­zja KKS i Zarządu PZHK sp,
wlkp
BREAKDANCE (ex. Bombastic) wlkp 2011 Fred Bossa Nova Carbano 16.02.2016 MPMK ujeż­dż. 2015 sp,
wlkp
BRODWAY sp 2010 Placido Bianka Roland 28.11.2016 MPMK sko­ki 2016 sp, wlkp
BUFOR m 2006 Fusian du Defey Bajda Dzielżan xx 15.12.2009 wy­ści­gi m,
sp,
wlkp
CABALLUS Z Z 2001 Caretano Z Gil Grannus 06.11.2009 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
CAIUS hol. 2004 Caretino My Lady VII Contender 18.02.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
CALIGULA 50 westf. 2003 CORNET OBOLENSKY LOLLYPOP L LORD CALANDO 07.01.2015 sport sko­ki sp,
wlkp
CANDOR han. 2006 Calido Lagune Lear 28.01.2013 MPMK sko­ki 2012 sp,
wlkp
CANOSO hol. 2005 Contact Me Icarlotta Caletto I 18.02.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
CANTANIS SON sp 2006 Cantanis Całka Correro 18.02.2011 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CONTENDROS hol. 2008 Contender Libertina Libertino 6.10.2016 sport sko­ki sp, wlkp
CAPTANI hol. 2007 Carentan Nevada V Lennon 29.02.2012 MPMK ujeż­dż. 2011 sp,
wlkp
CARDALCO hol. 2004 Carpaccio Hekla II Carthago 2009 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
CARETINO KAMA hol. 2004 Caretino Hostess I Coriolan 2009 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
CASSILIO hol. 2006 Cassini I M-​Heraldik Heraldik xx 16.11.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CASINO L hol. 2005 Cassiano Othilda Contender 03.11.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CATIVO hol. 2005 Contact Me Padua III Cambridge 10.09.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
CATUZO hol. 2005 Carambo Loretta V Cambridge 10.09.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
CENTO SOHN hol. 2001 Cento Golden Queen Landgraf I 28.12.2007 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
CHACCO-​AMICOR ZM OS 2009 Chacco-​Blue Pilotine Balou du Rouet 28.01.2016 MŚMK sko­ki 2014
sp,
wlkp
CHACCO NANN old. 2010 Chacco-​Blue Gold Anna Kannan 19.01.2017 MPMK sko­ki 2016 sp, wlkp
CHALTAIRE Z Z 2006 Chellano Z Nymphe B Voltaire 16.11.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CHICO old. 2004 Chico’s Boy Atlanta Athlet Z 16.10.2008 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
CLAVIUS hol. 2006 Caretino Flanell Laval II 10.01.2012 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
COLINERO old. 2011 Cola Elvita Escudo lic. cza­so­wa 2016 – li­mit 10 kla­czy
6.12.2016 lic. do­ży­wot­nia
de­cy­zja KKS sp,
wlkp
COLOX CUP old. 2003 Con Capitol Lydelia Pilox 24.06.2008 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
CON CALMA hol. 2005 Calato Noblesse B I Levantos 28.12.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CON CAPITAL old. 2004 Con Capitol Sly Kid II Calypso II 14.12.2009 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
CONNER hol. 2005 Contender Perfectlady Candillo Z 28.12.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CONTIFAX-​I old. 2004 Contifax Grenspilotin Pilox 10.01.2008 de­cy­zja KKS sp
CORDINO sp 2008 Cantero Caren Landjonker S 28.12.2012 MPMK sko­ki 2012 sp,
wlkp
CORIANO’S ASS hol. 2006 Coriano Z Domina II Landgraf I 16.11.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
CORNE KWPN 2007 Sidney Odetta Goodwill 28.12.2012 MPMK ujeż­dż. 2012 sp,
wlkp
CORVALLO hol. 1998 Coriano Goretta II Laval II 26.01.2011 sport sko­ki sp,
wlkp
COUNTRY BOY OS 2009 Carry Best Hataria Turbud Quirinus 28.10.2013 MPMK sko­ki 2013 sp,
wlkp
CRANTHAGO
han. 2004 Cranach Ramona Ravallo 13.01.2012 sport sko­ki sp,
wlkp
CROS hol. 2004 Chambertin Zullia Cantus 30.04.2009 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
DAKAR Z Z 2002 Dutch Capitol Callie Calvin Z 19.11.2008 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
DAN sp 2002 Luron Drama Donani 10.09.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
DIGISPORT CAVALIER hol. 2006 Con Air Noblesse XXII Baldini 19.04.2013 MPMK sko­ki 2012 sp,
wlkp
DOMEL sp 2003 Lagrain Domena Court 16.10.2008 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
DON LAFITTE sp 2005 Lafitte Dama Dworu Pick Wick 15.12.2009 MPMK ujeż­dż. 2009 sp,
wlkp
EKOLOG m 2007 Dounba xx Ekspansja JP Veritas 6 xo 02.07.2015 MPMK WKKW 2013 m
EKWADOR sp 2000 Heraldik xx Enigma Corofino 03.01.2008 sport ujeż­dż. 2007 sp,
wlkp
EKWADOR sp 1998 Elvis KWPN Arabiata Aloube 16.04.2009 sport sko­ki 2008 sp,
wlkp
ELEKT sp 2005 Ałtaj Ereda Decjusz 24.11.2008 de­cy­zja KKS sp,
wlkp
ERATO sp 2008 Lando Effi Coronado 30.07.2015 MPMK sko­ki 2014 sp,
wlkp
ETOS sp 2003 Santhiago Etna Domingo Tenor 12.12.2007 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
EXCALIBUR han. 2004 Embassy Doreena Derwisch 16.10.2008 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
EXMOOR sp 2004 Quamiro Exposita Exkurs 28.12.2010 MPMK ujeż­dż. 2010 sp,
wlkp
FAKTOR sp 2004 Lord Star Flora Mason 05.12.2008 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
FAREZZO B KWPN 2010 Arezzo Torbelina Voltaire 15.10.2015 MPMK sko­ki 2015,
MPMK WKKW 2014
sp,
wlkp
FAZZ-​TETTI KWPN 2010 JAZZ VERRO-​TETTI FERRO 26.02.2015 MPMK ujeż­dż. 2014 sp,
wlkp
FIRST FIGHTER
old. 2007 For Pleasure Nightingale I Linaro 10.01.2012 MPMK 2011 sp,
wlkp
GATSBY VANDRIN s.f. 1994 Baloubet du Rouet Utopie D’Iraii Hetre Pourpre 22.04.2014 wy­ni­ki sport. sp,
wlkp
GOLDEN AVIATOR sp 2006 Aviano Goldika Lambado 28.12.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
GROJEC R sp 2003 Campari M Go For Money Goldstern 06.11.2009 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
GUFFI półkr.austr. 1996 Grandeur Weltreise Inschallah 2007 sport sko­ki sp,
wlkp
H-​CANTERINO sp 2011 Cantoblanco Hataria Turbud Quirinus 22.12.2015 MPMK sko­ki 2015 sp,
wlkp
HBC LAKE BID hol. 1999 Lansing Kaja I Cascavelle 14.07.2008 sport sko­ki 2007 sp,
wlkp
HERB m 2002 Arcus xx Hebra Campetot xxoo 28.11.2008 MPMK WKKW 2007 m
HIPOIDAS trak. 2006 Heleris Hipe Holaris 18.11.2016 sport sko­ki sp, wlkp
HIPPICA ANDIAMO old. 2002 Andiamo Z Wonnige Contender 6.11.2013 sport sko­ki sp,
wlkp
HIPPICA KOH-​I-​NOOR OS 2004 Kannan Canta SZ Coriano Z 6.11.2013 sport sko­ki sp,
wlkp
IF DU REVERDY s.f. 1996 Le Tot du Semilly Escalibur Qredo du Paulstra 22.04.2014 wy­ni­ki sport m,
sp,
wlkp
IRCHES m 2005 Chef Supreme xx Irma Milczan 16.02.2011 MPMK WKKW 2010 m,
sp,
wlkp
JAREMA sp 2008 Maram Jarmila Luron 28.01.2013 MPMK WKKW 2012 sp,
wlkp
JEDLINEK sp 2002 Power Prince Jedlina Jehol 29.12.2009 MPMK po­woż. 2007 sp,
wlkp
KEMBALL sp 2005 QUMBALL KARBANA CARBANO 26.02.2015 sport sko­ki sp,
wlkp
LADYKRACHER 8 han. 2002 Landclassic Beresina Silvester 28.12.2010 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
LARIUS DWB 2003 Solos Landinus Wiosa Wolkenstein II 15.10.2014 wy­ni­ki sport. sp,
wlkp
LOU REED han. 2003 Lauries Crusador xx Bergdame Bolero 2009 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
LUCKY LORD LOXGRAF II han. 1999 Landclassic Bonita Beach Boy 25.11.2009 sport sko­ki sp,
wlkp
LUXOR han. 2007 Londontime Dugena Davignon 08.11.2011 MPMK ujeż­dż. 2011 sp,
wlkp
MAGNAT trk. 2010 Ajbek Malwa Arion 2016 ZT St. Gdański 2014 sp,
wlkp
MARCO sp 2003 Nameless Marka Gordon I 21.02.2008 MPMK ujeż­dż. 2007 sp,
wlkp
MJT CARNEVAL hol. 2010 Casall Oklahoma Lorentin 14.01.2016 MPMK sko­ki 2015 sp,
wlkp
NACCORD MELLONI (ex Encore Nabab O.H.) KWPN 2009 Nabab de Reve Oberlina Accord II 28.02.2017 MPMK ujeż­dż. 2015 sp, wlkp
NEGR trk. 2009 Ajbek Negri Poll 27.10.2014 MPMK ujeż­dż. 2014 sp,
wlkp
NEYMAR DE REVE holszt. 2012 Nabab de Reve Urte Levisto 16.01.2017 MPMK sko­ki 2016 sp, wlkp
NEVADOS S sp 2008 Calvados Z Nestia S Romualdo 22.11.2012 MPMK sko­ki 2012 sp,
wlkp
NEW PORT sp 2008 Chellano’s Boy DZ Newratina Caretino K 2014 sport – Szwecja sp,
wlkp
NIRKOP sp 2009 Wolf’s Panter Nivea Lavendel 28.12.2012 ZT Gniezno, de­cy­zja KKS sp,
wlkp
NUMERUS westf. 2009 Numero Uno Calkalas Castillo 29.01.2014 MPMK sko­ki 2013 sp,
wlkp
ODYN wlkp/poch.trk. 2005 Ałtaj Odymka Agar 26.02.2011 Komisje Ksiąg sp,
wlkp
OHMED sp 2004 Kamrat Opera Saphir 01.05.2009 de­cy­zja KKS i Zarządu PZHK sp,
wlkp
ONASIS sp 2010 Calato Kama Omonia Alfaro 28.10.2016 MPMK sko­ki 2016  
ORDON sp 2001 Biskwit Ossaka Peszt 22.12.2015 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
PERFECT PLEASURE sp 2005 Ever for Pleasure Pousette Z Pucci 15.02.2011 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
PHENIX westf. 2003 Pilgrim Holsatia X Landgraf I 28.07.2010 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
POLYTRAUM II westf. 1996 Polydor First Lady Fruhlingstraum II 30.04.2009 sport sko­ki 2008 sp,
wlkp
QUAIDE CASSIN hol. 2004 Cassini I Nur Die Quidam de Revel 08.04.2009 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
QUANTUM OF SOLACE hol. 2011 Quaterback Sunshine XVI Aljano 09.02.2016 MPMK ujeż­dż. 2015 sp,
wlkp
QUIDAM’S HERO old. 2005 Quidam’s Rubin Landfee Arpeggio 14.04.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
QUINTMAN hol. 2009 Quintero Luzie II Lordano 10.04.2014 MPMK sko­ki 2013 sp,
wlkp
QUO VADIS old. 2005 Quidam’s Rubin Hawana Libert Life 24.05.2011 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
QUO VADIS han. 2009 Quaterback Hepburn Hohenstein 30.05.2014 MPMK ujeż­dż. 2013 sp,
wlkp
REGIMENT PP sp 2011 Graf Stepp Rocky Careras 07.01.2016 de­cy­zja KKS sp,
wlkp
REJENT sp 2007 Efez Retoryka Genius han. 01.07.2013 MPMK po­woż. 2011 sp,
wlkp
RIVERA L old. 2000 Raphael Zypriana Zeus 22.10.2010 sport sko­ki 2010 sp,
wlkp
ROCK AND ROLL han. 2004 Romancero H Anna Archipel 09.11.2010 MPMK ujeż­dż. 2009 sp,
wlkp
ROMEO DES VAUX s.f. 2005 Qredo de Paulstra Gloria des Vaux Quidam de Revel 14.01.2010  de­cy­zja KKS sp,
wlkp
RUBINSTERN II old. 2004 Rubinstern Dekade II Debuet 31.04.2009 MPMK ujeż­dż. 2008 sp,
wlkp
SALVATORE FERRAGAMO han. 2011 Soliman de Hus Rieke Rotspon 08.02.2016 MPMK ujeż­dż. 2015 sp,
wlkp
SAMBOR K2 LAZAR trk. 2008 K2 Seniorita Radiator 06.12.2012 MPMK ujeż­dż. 2012 sp,
wlkp
SCYPION sp 2007 Baloubet du Rouet S-​Landdiva Landjunge 12.11.2014 MPMK sko­ki 2013 sp,
wlkp
SHAKIRO BOY old. 2003 Sunny Boy Samoa Sandor xx 18.10.2011 MPMK ujeż­dż. 2007 sp,
wlkp
SIR STAKKATO han. 2006 Stakkato Gold Monique Maurice 27.01.2010 de­cy­zja KKS sp,
wlkp
STAKKATO TOP han. 2005 Stakkato Godzilla Graf Top 08.02.2012 MPMK sko­ki 2011 sp,
wlkp
STAKUDO MIRALEX han. 2005 Satisfaction Elvita Escudo I 22.03.2016 sport sko­ki 2014 sp, wlkp
STAR TURN old. 2005 Stedinger Dominate Donnerhall 01.02.2011 MPMK ujeż­dż. 2010 sp,
wlkp
STILIOS han. 2005 Sandro Hit Wedemark Princess Weltmeyr 01.02.2011 MPMK WKKW 2010 sp,
wlkp
SWEET BOY han. 2011 San Amour Romana Depardieu 01.02.2017 MPMK ujeż­dż. 2016 sp, wlkp
TALENT CHARBONIERE
s.f. 2007 Diaman de Semilly Girl IV Papillon Rouge 17.01.2012 MPMK WKKW 2011 sp,
wlkp
TELCO sp 2006 Carry Son Tanita Caletto’s Son 18.02.2011 MPMK ujeż­dż. 2010 sp,
wlkp
TORADO 2 KWPN 2000 It’s Morado Lalinda Nimmerdor 16.10.2008 sport sko­ki 2008 sp
wlkp
TURBUD CICERO
(ex. Cicero vd. Maltahoeve)
BWP 2002 Orlando Famagusta Giugnnolet 19.12.2007 MPMK sko­ki 2007 sp,
wlkp
WALKOVER
m 2006 Rashim Walkiria El Donald 21.02.2011 wy­ści­gi m
WATERLOO sp 2011 Corofino Wisła Izjum 09.02.2016 MPMK WKKW 2015 sp,
wlkp
WINNIE THE POOH han. 2003 Wordly Tosca Trapper 12.12.2007 MPMK ujeż­dż. 2007 sp,
wlkp
WINTER LAKE sp 2011 HBC Lake Bid Witara Cavallo 09.02.2016 MPMK WKKW 2015 sp,
wlkp
ZAHROS R
(ex. Z Zarah 80)
KWPN 2004 Sam R Zarah Rebel I Z 09.05.2011 MPMK sko­ki 2010 sp,
wlkp
ZAMELUS W KWPN 2004 NAMELUS R GERANDA ASTRONAUT 27.03.2015 sport sko­ki 2014 sp,
wlkp
ZINEDINE KWPN 2004 Guidam Unadonja Heartbreaker 28.07.2010 MPMK sko­ki 2009 sp,
wlkp
ZIROCCO AIR hol. 2011 Zirocco Blue VDL Zalza Con Air 07.03.2017 MPMK 2016 sp. wlkp
ZULUS sp 1999 Elvis KWPN Zazula Sztorm 20.10.2016 sport sko­ki sp, wlkp
ŻYWAGO sp 2001 Lavendel Żytanes Orange Bay xx 18.06.2009 MPMK sko­ki 2008 sp,
wlkp
  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • YouTube