Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2017 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

 

Przypominamy, że jedy­nie peł­ne wyni­ki, zawie­ra­ją­ce datę uro­dze­nia oraz pocho­dze­nie konia, będą pod­sta­wą do kwa­li­fi­ka­cji konia do MPMK.

 

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Kwieki – 19-20.05. (4 eli­mi­na­cje)
  • ZO Solec Kujawski – 4-5.08. (4 eli­mi­na­cje)

II region (K. Tomaszewski)

  • ZR Józefin, KJ Aromer – 17-18.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Koryta k/Prażmowa, KJ Golden Horse – 15-16.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Józefin, KJ Aromer – 12-13.08. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO KJ Bobrowy Staw – 25-27.08. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

III region (Marek Ruda)

  • ZO Michałowice, KJ Szary – 26-27.05. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO Jakubowice, KJ Osadkowski – 15-16.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR KJ Facimiech – 8-9.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO LKJ Moszna – 9-10.09. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZO Stajnia Rybnica k/Jeleniej Góry – 30.06 - 02.07.(2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Łopuchowo gm. Murowana Goślina – 8-9.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Drzonków – 15-16.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Drzonków – 2-3.09. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne) - NOWE
  • ZR Zagozd – 19-20.08. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne) - ODWOŁANE

 

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZR Damaszka, KJ Leśna Podkowa – 17-18.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Turzyn – 15-16.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Kobylarnia – 22-23.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO2* Gałkowo Masters – 30.06-02.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

II region (K. Tomaszewski)

  • Bogusławice, KJ Napoleońska Zagroda – 29-30.04. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • Biesiekierz Rudny, KJ Salio – 09-10 .06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • Biesiekierz Rudny, KJ Salio – 14-15.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • Warka, St. Equisport – 21-22.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO2* Jakubowice – 5-6.05. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Moszna – 9-10.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO2* Michałowice – 7-8.07. (2 kon­kur­sy eli­ma­na­cje)
  • ZO2* Leśna Wola – 28-29.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Drzonków – 19-21.05. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • KJ Contentros Barlinek – 7-8.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Damasławek – 8-9.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO2* Olsza – 29-30.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

 

Lista zawodów „otwartych”, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK dla koni 5-letnich i starszych:

  1. ZO1* Strzegom 21-23.04.
  2. ZO1* Glinik Zaborowski 21-23.04.
  3. ZO1* Leśna Wola 21-23.04.
  4. ZO2* Bogusławice (Polska Liga Jeździecka) 29.04.-1.05.
  5. CSN Sopot 1-3.05.
  6. ZO2* Jakubowice 4-7.05.
  7. ZO2* Olsza 6-7.05.
  8. ZO2* Leśna Wola 12-14.05.
  9. ZO1* Biesiekierz Rudny 12-14.05.
  10. ZO2* Machnice 12-14.05.
  11. ZO2* Michałowice 12-14.05.
  12. CSI2*/1*/YH1*Baltica Spring Tour Ciekocinko 16-21.05.
  13. CSN Drzonków 19-21.05.
  14. CSI2*/1*/YH1*, CSIO Y/J/Ch Baltica Spring Tour Ciekocinko 23-28.05.
  15. ZO1* Leśna Wola 26 - 28.05.
  16. ZO1* Kwieki 26-28.05.
  17. ZO Brzoza, Kobylarnia 26-28.05.
  18. CSI3*/1*/YH1* Baltica Spring Tour Ciekocinko 30.05-4.06.
  19. ZO2* Michałowice 2-4.06.
  20. ZO1* Biesiekierz Rudny 9-11.06.
  21. CSI4*,CSI1*YH, CSIU-25 Poznań 15-18.06.
  22. ZO3* Olsza 23-25.06.
  23. ZO2* Gałkowo 30.06. – 2.07.
  24. ZR Sedina Horse Show 1-2.07. kwa­li­fi­ka­cja koni 5 let­nich
  25. CSI2* Kołobrzeg 6-9.07.
  26. ZO3* Machnice 7-9.07.
  27. ZO2* Michałowice 7-9.07.
  28. ZR KJ Sokół Damasławek 8-9.07.
  29. CSI3*/1*/CH-A/J-A/U25-A/Silesia Tour Jakubowice 12-16.07.
  30. ZO2* Biesiekierz Rudny 14-16.07.
  31. ZR Turzyn 15-16.07
  32. CSI3*/1*/CH-A/J-A/U25-A/ Silesia Tour Jakubowice 19-23.07.
  33. ZO2* Warka 21-23.07.
  34. ZR Kobylarnia 22-23.07.
  35. ZO-B1* Leśna Wola 28-30.07.
  36. ZO2* Olsza 29-30.07.
  37. ZO2* - apli­ka­cja PLJ-III etap - Leśna Wola 4-6.08.
  38. ZO2* - apli­ka­cja PLJ-III etap - Drzonków 4-6.08.

W mia­rę napły­wa­nia kolej­nych infor­ma­cji o datach zawo­dów eli­mi­na­cyj­nych, ter­mi­ny te będą suk­ce­syw­nie uzu­peł­nia­ne na naszej stro­nie.
Informujemy rów­nież, że poda­ne daty i miej­sca mogą ulec zmia­nie.

Print Friendly, PDF & Email